Середа, 13.12.2017, 00:29
Приветствую Вас Гість | RSS
Друзі сайту
Міністерство освіти
Міністерство освіти Міністерство освіти
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Календарь
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Міністерство освіти

Наукове товариство "Інтелект"

 

ПРОГРАМА

науково-теоретичної конференції

«Ділова молодь України»

Місце проведення: актова зала.

Початок о 1400 год. 11 квітня 2014 р.

 

1. Вплив йоду на організм людини.

         Доповідач: Горобей Олександр – учень 10 класу  Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

         2. Якість  питної підземної води та використання її в господарській діяльності населенням        Березнівського району.

         Доповідач: Євчик Ірина – учениця 11 класу Березнівської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів.

         3. Зловживання владою і службовим становищем в Україні.

         Доповідач: Гаврилюк Ярослав   – студент ІV курсу   групи П-44

         Дисципліна : Кримінальне право.

         Науковий керівник: Левчук О.В.

         4. Втягнення неповнолітніх у злочинну або іншу антигромадську  діяльність.

         Доповідач:  – Тибель Тетяна- студентка   ІV курсу  групи   П-44.

         Дисципліна : Кримінальне право.

         Науковий керівник: Левчук О.В.

         5. Усиновлення українських дітей  іноземними  громадянами.

         Доповідач: Романович Мирослава - студентка  ІV курсу  групи   П-44.

         Дисципліна : Сімейне право України.

         Науковий керівник: Гурин О.Й.

         6. Право власності у цивільному законодавстві.

         Доповідач: Кухарчук Лілія  – студентка ІV курсу групи   П-44.

         Дисципліна : Цивільне право України.

         Науковий керівник: Гурин О.Й.

         7.Проблеми  та шляхи впровадження розрахунків за допомогою пластикових карток в Україні.

          Доповідач: Козачок Христина – студентка ІІІ курсу групи Ф-32.

          Дисципліна : Банківські операції.

         Науковий керівник: Котик Л.Л.

         8. Методи навчання мистецтва в початковій школі

         Доповідач: Чикалюк Галина  студентка   ІV курсу  групи   ПН-41

         Дисципліна: Методика навчання образотворчого мистецтва

         Науковий керівник:     Осейчук О.Г.
         9. Активізація шляхів формувань особистості молодших школярів у процесі

         фізичного виховання.

         Доповідач: Бугай Оксана – студентка  ІV курсу групи ФВ-43.

         Дисципліна: Теорія і методика фізичного виховання.

         Науковий керівник: Черешня М.Є.