П`ятниця, 26.04.2024, 02:02
Приветствую Вас Гість | RSS
Друзі сайту
Міністерство освіти
Міністерство освіти Міністерство освіти
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Календарь
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Міністерство освіти

Конференції

                                                                                                                      

03 жовтня 2018року

     З нагоди відзначення 100-ї річниці з Дня народження видатного педагога Василя Сухомлинського в коледжі було організовано та проведено науково-теоретичну конференцію «В.О.Сухомлинський: педагогіка майбутнього» за участю викладачів та студентів закладу. Програма конференції охоплює теми біографії та педагогічної спадщини педагога-новатора ХХ століття, чиї педагогічні погляди є актуальними і зараз. Доповідачам конференції було вручено іменні сертифікати , які засвідчили їх участь у вищезазначеному заході.

27 травня 2015 року

Обласне засідання методичного об’єднання  викладачів

 української мови та літератури вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації

 

У Західноукраїнському коледжі «Полісся» 27 травня 2015 року відбулося засідання методичного об’єднання викладачів української мови та літератури.

На засіданні були присутні Зелінська О.М. - голова обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури та викладачі вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Керівник методобʾєднання ознайомила всіх учасників з основними напрямами роботи обласного методобʾєднання.

Програма засідання круглого столу передбачала обмін досвідом роботи викладача української мови та літератури Західноукраїнського коледжу «Полісся» Чернюшок Наталії Володимирівни та Давидюк Ольги Микитівни, заступника директора з навчальної роботи.

 

Викладачі навчальних закладів мали можливість ознайомитись з доповіддю Давидюк Ольги Микитівни «Інноваційний підхід до викладання ділової української мови та української мови за професійним спрямуванням». Чернюшок  Наталія Володимирівна виступила з методичною доповіддю «Роль особистості викладача української мови та літератури у формуванні компетентного випускника коледжу», а також провела відкрите заняття з української літератури «Василь Стус – летюча зірка української літератури. Мотиви жертовності, вірності Україні в поезіях В. Стуса». Викладач вміло поєднала минуле із сучасністю…

Особливе враження на присутніх справив виховний захід «Лебедина пісня Тараса Шевченка», який проходив під керівництвом О.М. Давидюк. Надзвичайно емоційно та зворушливо пройшла презентація «Кохані жінки в житті Т. Шевченка».

Усі викладачі мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу.

Зелінська О.М. – голова обласного методичного об’єднання підвела підсумки роботи обласного методобʾєднання викладачів української мови та літератури, також окреслила перспективний план роботи методобʾєднання на 2015-2016 навчальний рік.

 

 

 

 

                           

В Західноукраїнському коледжі «Полісся» майстер-клас для майбутніх правознавців провели представники МВС

 

У коледжі проблеми сучасного правознавства обговорювали викладачі, студенти та гості – представники УМВС України в області. Зустріч, присвячена Дню юриста, пройшла в активній дискусії та жвавому обговоренні.

В одній з аудиторій вищого навчального закладу зібрались керівники, викладачі та студенти ІІ та VІ курсів, чиєю майбутньою професією стане правознавство. Хтось із них працюватиме вчителем у школі і викладатиме цей предмет, а для когось юриспруденція стане визначальної для професії у правовій галузі.

Тож зустріч з представниками УМВС для всіх була очікуваною та бажаною. Звертаючись до студентів, гості коледжу ознайомили присутніх зі специфікою та структурою роботи органів внутрішніх справ, наголосивши при цьому на необхідності наявності правових та спеціальних юридичних знань у працівників міліції всіх спеціалізацій: від працівника чергової частини до міліціонера патрульно-постової служби.Детальніше зупинився на особливостях кримінально-процесуального провадження та аспектах організації роботи слідчих органів внутрішніх справ. Конкретні приклади, озвучені практиком слідства, викликали зацікавлення студентів та жваве обговорення. Не оминула дискусія і проблем в діяльності міліції та можливих напрямів її реформування.

Поцікавились студенти і критеріями відбору кандидатів до органів внутрішніх справ, а також перспективами їх подальшого професійного зростання.

Також учасники зібрання визначились із майбутніми формами співпраці у вигляді спільних круглих столів, юридичних конференцій та практичних занять.